Podporných prostriedkov na našom trhu určených pre mužov a zvýšenie ich sexuálneho výkonu je naozaj dosť, no bohužiaľ, prevažuje kvantita nad kvalitou a sľuby nad realitou. Výnimkou, ktorá má potenciál vám pomôcť, je Clavin, značka tabliet, ktoré je možné dostať kúpiť aj v lekárni, ale bez receptu. Prečo je to tak a ako vám pomôže?

Čo je Clavin, pre koho je určený a ako funguje

Clavin je prípravkom určeným na podporu sexuálneho života, z technického hľadiska sa jedná o doplnok výživy. Ide o prípravok určený pre mužov od 18 rokov.

Z hľadiska charakteristiky sa jedná o prírodný preparát kombinujúci viacero látok, najmä ak ide o afrodiziaka s prirodzeným účinkom, pričom platí, že celá kombinácia a zmes zložiek je zameraná na komplexnú podporu sexuálneho života, výkonu a kvality.

Prípravok má podobu tabliet s perorálnym užívaním, ktoré sa môžu dávkovať pravidelne alebo len občasne, závisí od toho, ako veľmi intenzívne problémy máte. Pochopiteľne, nejde o žiadnu náhradu odbornej liečby a žiadne liečivo s účinkom na 100 % erektilnú dysfunkciu, skôr sa jedná o podporný prípravok, ktorý rieši horší sexuálny výkon.

Vzhľadom na to, že jeho zloženie je prírodné a Clavin neobsahuje žiadne syntetické liečivá, nie je potrebné na jeho kúpu absolvovať ani žiadne vyšetrenie u lekára alebo mať recept na kúpu v lekárni. Táto dostupnosť je naozaj veľkým benefitom pre mužov.

Clavin na zlepšenie sexuálneho života a výkonnosti

Zloženie a látky, ktoré obsahuje Clavin

Čo sa týka zloženia, Clavin je unikátny najmä tým, že v sebe kombinuje viacero druhov látok prírodného pôvodu, či už ide o aminokyseliny, extrakty alebo minerály.

Veľkým plusom je aj to, že oproti ostatným zložkám sú účinné látky obsiahnuté v Clavine v nadpriemernej konzistencii a koncentrácii, takže výsledkom je ich oveľa lepšia účinnosť. To, čo tu naopak nenájdete, sú zložky syntetického typu, ktoré by mohli spôsobiť bolesti hlavy alebo začervenanie pokožky, čo sú typické vedľajšie účinky a javy.

Tu sú najdôležitejšie látky obsiahnuté v tabletkách:

  • základom sú aminokyseliny L-Arginín a L-Citrulín, ktoré podporujú prirodzené rozšírenie ciev v penise a teda aj zlepšenie stoporenia a erekcie
  • zabudnúť netreba ani na Tribulus Terrestris, známe afrodiziakum, ktoré podporuje lepšiu a prirodzenú tvorbu testosterónu zodpovedného za erekciu
  • okrem toho obsahujú tabletky Clavin aj extrakt zo šafránu, čo je tiež stimulujúca a povzbudzujúca rastlina s účinkom na zvýšenie mužského libida
  • súčasťou prípravku sú aj minerály, konkrétne zinok a selén, v tomto prípade je ich cieľom podpora potencie, plodnosti a celkovo zvýšenie vitality

Účinky a oblasti, kde vám Clavin pomôže

Clavin je komplexný podporný prípravok pre zlepšenie sexuálneho života a výkonnosti a to hneď vo viacerých ohľadoch. Pôsobí ako pomoc a podpora a hoci nemá schopnosť riešiť všetky stavy úplnej alebo ťažkej formy erektilnej dysfunkcie, má význam.

Tu sú najdôležitejšie oblasti, kde má Clavin vplyv:

Nástup erekcie: Prvým efektom, kde možno spozorovať pozitívne účinky Clavinu, je lepší nástup stoporenia. Je to najmä vďaka obsahu aminokyselín spoločne s prírodnými afrodiziakami, ktoré zvýšia nabudenosť hneď od úvodu a zároveň urýchlia prekrvenie toporivých telies v penise. Výsledkom je rýchlejšia erekcia a jej nástup.

Udržanie stoporenia: Pôsobením vyššie spomínaných látok pomáha Clavin nielen na lepšie dosiahnutie erekcie, ale aj na jej udržanie a tiež na kvalitu. Viac krvi v toporivých telesách znamená automaticky aj tvrdšiu erekciu a pevnejšie stoporenie. Plusom je, že u viacerých mužov je toto stoporenie dlhodobejšie a zvyšuje sa tak výkonnosť pri sexe.

Libido a sexuálny apetít: Treťou a tiež veľmi dôležitou oblasťou pôsobenia prípravku Clavin je pomoc a podpora libida. V tomto ohľade si treba všímať najmä zloženie z pohľadu prírodných afrodiziak, ktoré podporujú zdravú a správnu hladinu testosterónu v tele. Výsledkom je zvýšenie sexuálnej vitality a tiež zvýšenie chuti na sex.

Dávkovanie, užívanie a možné nežiaduce účinky

Veľkým plusom je, že Clavin môžete užívať jednorazovo, ale pokojne aj pravidelne každý deň alebo viac krát do týždňa. Jednu celú dávku tvoria dokopy 4 tabletky.

Užitie dávky sa odporúča zhruba hodinu pred plánovaným pohlavným stykom, doba trvania efektu by mala byť 4 alebo aj viac hodín, všetko závisí od toho, aké veľké problémy máte s libidom alebo stoporením. Maximálna denná dávka sú zároveň spomínané 4 tabletky, pričom by ste nemali kombinovať Clavin spolu s inou značkou prípravkov.

Pokiaľ ide o možné nežiaduce účinky, výrobca neudáva žiadne vážnejšie vedľajšie a negatívne efekty. U niektorých mužov sa môžu vyskytnúť menšie problémy krátkodobého typu, napríklad tráviace ťažkosti alebo bolesť hlavy, sú ale našťastie ojedinelé.

Čo je dôležité, minimálne sú aj kontraindikácie. Ak ste však v minulosti mali nejaké problémy so srdcom alebo kardiovaskulárne ťažkosti, prípadne sa u vás objavila alergická reakcia a precitlivenosť na niektorú zo zložiek prípravku, poraďte sa s lekárom.

Kde Clavin kúpiť a aké sú skúsenosti s ním

Hoci sú podmienky a najmä úročenie úverov bez dokladovania príjmu na rozdiel od minulosti už neporovnateľne lepšie, porovnanie jednotlivých pôžičiek má význam.

Skúsenosti mužov uvádzajú tieto výhody Clavinu:

  • jednoduchá kúpa a dostupnosť v lekárni bez toho, aby ste museli predtým absolvovať nejakú prehliadku u lekára, vyšetrenia alebo museli mať recept
  • kvalitné zloženie, ktoré sa oproti väčšine konkurencie na trhu líši najmä tým, že je oveľa bohatšie a tie dôležité látky sú vo vyššej koncentrácii
  • jednoduché dávkovanie a užívanie, stačí užiť dávku jednu hodinu pred pohlavným stykom, trvanie efektu je viac hodín, u každého muža inak
  • bezproblémové užívanie z pohľadu nejakých rizík, kontraindikácií alebo interakcií, minimálne sú aj nežiaduce a vedľajšie účinky oproti liekom

Dôležité je však pozerať na reálne skúsenosti a recenzie na Clavin aj od ľudí, ktorí produkt užívali dlhšie. V tomto ohľade prevažujú pozitívne hodnotenia a kladné vyjadrenia, čo znamená, že si viete veľmi rýchlo overiť, či sa vám Clavin oplatí kúpiť. Konkurencia ako Stoporex, Ejoy, Zerex útočí na Clavin a v niektorých aspektoch prekonáva Clavin. Preto je potrebné porovnávanie výživových doplnkov na erekciu.